Zobacz w jak niezwykłe materiały oprawiamy Wasze albumy i pudełka.

wzornik DGLAB www

MIZIATY VELVET

Velvet, aksamit. Różne nazwy, ale jedno jest pewne… to najmilsze w dotyku materiały w naszej kolekcji. Pięknie prezentują się na nim grafiki i napisy  wykonane jako grawery laserowe, możliwe są także kolorowe nadruki UV, z racji na charakterystykę materiału nie ma możliwości tłoczeń.

grawery laserowe: TAK  tłoczenia: NIE  nadruki UV: TAK

KANION

Miękka, delikatna w dotyku, o lekko przecieranej strukturze skóra ekologiczna w subtelnych nawiązujących do kolorów ziemi nowoczesnych odcieniach. Doskonale prezentują się na niej grawery laserowe, tłoczenia – ale tylko te ze złotym, srebrnym wypełnieniem oraz kolorowe nadruki UV

grawery laserowe: TAK  tłoczenia: TAK – ale tylko z wypełnieniem kolorem  nadruki UV: TAK

VIENNA

Vienna to matowa skóra ekologiczna o wyraźnie chropowatej strukturze. Dostępna w dużej gamie kolorystycznej. Wykonujemy na niej zarówno grawery laserowe których jednak efekt jest różny w zależności od wybranego koloru materiału. Nadruki UV prezentują się znakomicie, tłoczyć również możemy jednak ze względu na chropowatą strukturę jedynie bez wypełnienia kolorem.

grawery laserowe: TAK  tłoczenia: TAK – bez wypełnienia  nadruki UV: TAK

PORTO

Porto to płótna, szlachetne… o grubym wyrazistym splocie, niezwykle trwałe, nadadzą Waszym produktom charakteru oraz stylu vintage. Ze względu na swoja charakterystyke możemy na nich jedynie nadrukować techniką UV wybrane grafiki lub dowolne napisy. Tłoczenia oraz grawery laserowe nie są możliwe.

grawery laserowe: NIE  tłoczenia: NIE  nadruki UV: TAK

VINTAGE

Płótna o delikatnym średniej wielkości splocie. Idealne do grawerów laserowych –  chociaż nie polecamy grafik z małymi elementami ze względu na splot mogą być niewidoczne. Wspaniale prezentują się natomiast  tłoczenia – jednak dla uzyskania najlepszego efektu polecamy tłoczenia z wypełnieniem złotym lub srebrnym. Znakomicie na tych materiałach wyglądają kolorowe nadruki UV. To właśnie z tych materiałów wykonujemy dla Was “koszyczki” do pudełek zarówno na pendrivy, odbitki jak i albumy.

grawery laserowe: TAK  tłoczenia: TAK  nadruki UV: TAK

Pozostałe materiały dostępne do wyczerpania zapasów