Fotoalbum BASIC typu Storybook – miękkie strony otwierana na płasko


Dedykowane dla dużych ilości stron, drukowane na papierze fotograficznym FUJI lustre.

Dzięki unikatowemu systemowi łączenia wydruków otrzymujemy produkt łączący w sobie najwyższej jakości trwały wydruk fotograficzny na kartach rozkładanych na płasko połączony ze smukłym rozmiarem i niewysokim grzbietem znanym dotąd z zastosowań w książkach drukowanych cyfrowo.

Takie rozwiązanie daje nam możliwość oprawy dużej ilości rozkładówek.

demo 4

Cieńkie eleastyczne strony bez grubych przekładek


BASIC_04a

Oprawa 


Okładki albumó BASIC dostępne są w pełnej gamie kolorystycznej i mogą być wykonane w oprawie z eko skóry jak i płóciennej. Do personalizacji udostępniamy szereg opcji w tym okienka zdjęciowe, grawerowane lub tłoczone indywidualne napisy, szkła akrylowe.

Druk na najwyższej jakości papierach fotograficznych FUJI CA LUSTRE


Jako nieliczni na rynku do wykonania fotoalbumu BASIC stosujemy naświetlane fotograficzne odbitki drukowane na najwyższej jakości papierach FUJI w gradacji LUSTRE. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze książki wyróżniają się jakością, trwałością, prawidłowym odzwierciedleniem i nasyceniem kolorów na tle popularnych dotąd wydruków cyfrowych. Z niezwykłą starannością dbamy o prawidłową kalibrację naszych papierów i maszyn tak aby zdjęcia zawsze odpowiadały kolorystyce otrzymanej w projekcie, nasze laby podlegają stałej kontroli spektrofotometrycznej. Udostępniamy profile icc do każdego rodzaju papieru. Przed pierwszym zamówieniem polecamy wykonanie odbitek testowych. Istnieje także możliwość kalibracji Waszego monitora najwyższej klasy sprzętem marki x-rite i1 Photo PRO 2.

DGlab BASIC (5) DGlab BASIC (4) DGlab BASIC (3)

Dostępne formaty


20×20 | po rozłożeniu 20×40

20×30 | po rozłożeniu 20×60

30×30 | po rozłożeniu 30×60

Terminy realizacji


w zależności od doboru dodatków do okładki od 5-10 dni roboczych, jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu  poinformuj nas o tym.