FOTOALBUMY

 

Ręcznie tworzone małe dzieła sztuki

każdy nasz album zaczyna się i kończy rozbiegówką tzw wyklejką

najwyższej jakości naświetlany papier fotograficzny FUJI DP2 & LUSTRE

ZAMÓW PIERWSZY Z 50% RABATEM I ZOBACZ RÓŻNICĘ

♡♡♡

 

DOSTĘPNE WERSJE ALBUMÓW


Fotoalbumy PRO

Fotoalbumy wersji PRO to najwyższej jakości druk fotograficzny na papierze Fuji DP2 silk, z grubymi, sztywnymi przekładkami stron. Zastosowanie białych dużej gramatury przekładek nadaje albumom PRO sztywności i odpowiedniej grubości tworząc z nich produkt ekskluzywny. Wszystkie albumy zaczynają się i kończą wyklejką tzw. rozbiegówką dostępną w kolorach czarnym lub ecrue. Maksymalna ilość rozkładówek w albumie to 30

Fotoalbumy BASIC storybook

Dedykowane dla dużych ilości stron, drukowane na papierze fotograficznym FUJI lustre. Cieńsze bardziej elastyczne łączenie wydruków. Produkt łączy w sobie najwyższej jakości trwały wydruk fotograficzny na kartach rozkładanych na płasko ze smukłym rozmiarem i niewysokim grzbietem znanym dotąd z zastosowań w książkach drukowanych cyfrowo. Takie rozwiązanie daje nam możliwość oprawy dużej ilości rozkładówek. – maks 60

Fotoalbumy COMPLETEBOX

ALBUM | ETUI | PENDRIVE | Podstawą produktu jest fotoalbum w ersji PRO lub BASIC dostępny w wielu formatach + etui dokładnie skrojone pod wymiar, oprawione w ten sam materiał co album. Mogą to być grube płótna, canvas, vintage, skóry eko. Uzupełnieniem zestawu jest pendrive 16 lub 32 GB w wersji 3.0 GOODRAM, który w przypadku opraw canvas oraz vintage może być tego samego koloru co album i etui. Koszyki etui zawsze wykonujemy z materiału vintage pszenica, który naszym zdaniem idealne komponuje się ze wszystkimi dostępnymi materiałami.

Fotoalbumy klasyczne

Albumy klasyczne tworzymy od podstaw jest to w 100 % ręczna dokładna praca z niezwykłą dbałością o detale. Pracujemy na najwyższej jakości Włoskich skórach, kartonach i pergaminach. Do wyboru udostępniamy 2 podstawowe formaty 30×30 | 33×33 cm  w ilościach 20, 30 lub 50 kart. Istnieje również możliwość realizacji niestandardowych dowolnych ilości kart. Wszystkie albumy wykonywane są na kartach koloru czarnego, inny kolor w tym ecrue wykonujemy na specjalne życzenie. Ważnym elementem naszych albumów jest sposób łączenia pergaminów z kartami, zakrywamy je dodatkowym elementem kartonu przez co nie są widoczne miejsca sklejenia.

Fotoalbumiki EVENT

Idealne rozwiązanie do małych sesji studyjnych, komunijnych. Sprawdza się wszędzie tam gdzie chcesz umieścić niewielką ilość zdjęć, przy niewielkich budżetach. Okładką albumu jest zdjęcie takie samo jak reszta rozkładówek naświetlanych na papierze fotograficznym Fuji dp2 Silk.  Projekty już od 2 rozkładówek.