Fotoalbumy COMPLETEBOX

ALBUM | ETUI | PENDRIVE |


Completebox to idealne rozwiązanie dla fotografii ślubnej.

Podstawą produktu jest fotoalbum dostępny w wielu formatach. W wersji PRO album z grubymi sztywnymi stronami z maksymalną ilością 30 rozkładówek ( 60 stron) lub w wersji BASIC z cieńszymi bardziej elastycznymi stronami z maksymalną ilością 60 rozkładówek (120 stron)

Etui dokładnie skrojone pod wymiar, oprawione w ten sam materiał co album.

Mogą to być grube płótna, canvas, vintage, skóry eko. Uzupełnieniem zestawu jest pendrive 16 lub 32 GB w wersji 3.0 GOODRAM, który w przypadku opraw canvas oraz vintage może być tego samego koloru co album i etui.

Koszyki etui zawsze wykonujemy z materiału vintage pszenica, który naszym zdaniem idealne komponuje się ze wszystkimi dostępnymi materiałami.

           

           

Formaty COMPLETEBOX PRO


 

25×25 po rozłożeniu 25×50

30×30 po rozłożeniu 30×60

20×30 po rozłożeniu 20×60

25×35 po rozłożeniu 25×70

 

Formaty COMPLETEBOX BASIC


 

20×30 po rozłożeniu 20×60

30×30 po rozłożeniu 30×60

 

Pendrivy


16 lub 32 GB  3.0 GOODRAM

drewniany brązowy

drewniany jasny

czarny skórzany

dowolny kolor  w oprawach canvas oraz  vintage

 

 

Druk i papiery


 

Albumy w wersji PRO naświetlane są na papierze Fuji DP2 SILK – (jedwab)

Album w wersji BASIC naświetlane są na papierze Fuji Lustre

Jak zamówić


  • Przygotowanie plików w oparciu o szablony dostępne w dziale pobierz lub poprzez serwis ZALAMO .
  • Jeśli jesteś już naszym klientem i chcesz zamówić album pokazowy demo, wystarczy ze w formularzu zamówień zaznaczysz opcje “album demo” cena automatycznie pomniejszy się o połowę. Warunkiem otrzymania zniżki jest umieszczenie w projekcie przynajmniej jednej rozkładówki z inną parą. Pendrivy w albumach pokazowych nie zawierają elektroniki.
  • Jeśli jesteś nowym klientem możesz zamówić dowolny album w tym Completebox za 50% ceny. Tu potrzebny będzie kod promocji, który wyślemy indywidualnie po wypełnieniu formularza poniżej. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz kod – czas na jego wykorzystanie to 30dni. Aby otrzymać zniżkę poprosimy Cię o opinię o naszym produkcie wraz ze zdjęciami i zamieszczenie jej na swoim fanpagu, blogu itp. z wyrażeniem zgody na udostępnieniu na naszym FB.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Adres strony internetowej

Jaki projekt książki planujesz wykonać

Uwagi

 

zobacz opcje personalizacji  zobacz wzornik kolorów    zamów fotoalbum PRO COMPLETBOX   zamów fotoalbum BASIC COMPLETBOX