Przetestuj za 50% ceny dowolny fotoalbum BASIC lub PRO


Zachęcamy do zamówienia i przetestowania naszych albumów, ofertę kierujemy tylko i wyłącznie do zawodowych fotografów. którzy po raz pierwszy zamierzają skorzystać z naszej oferty. Przeczytaj szczegóły promocji, wypełnij formularz i poznaj wyjątkowej jakości albumy.

 

Jak zamówić


wypełnij formularz poniżej lub napisz do nas na info@dglab.pl Poinformujemy Cię o tym czy zostałeś/aś zakwalifikowany do przetestowania naszej książki, jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie otrzymasz jednorazowy kod rabatowy, do wykorzystania w ciągu 30 dni. Na dowolny album, również w wersji COMPLETEBOX z etui i pendrivem

Wypełnij formularz


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Adres strony internetowej

Gdzie zostanie opublikowana recenzja
podaj link

Jaki projekt książki planujesz wykonać

Uwagi

 

Recenzja i Opinia


Jesteśmy ciekawi Twojego zdania i dlatego jedynym warunkiem otrzymania 50% rabatu na dowolny album, jest przedstawienie opinii o nim wraz ze zdjęciami na Waszym profilu społecznościowym ( facebook, twitter) lub blogu, z wyrażeniem zgody na publikację wpisu na naszym FB.

 

 


  • Ofertę kierujemy tylko i wyłącznie do zawodowych fotografów posiadających własną stronę internetową, którzy po raz pierwszy korzystają z naszej oferty.
  • Do zamówienia należy doliczyć kwotę przesyłki kurierskiej tj. 15,90 ( wpłata na  konto) lub 20.90 ( pobranie)
  • Zamówienia można dokonać poprzez formularz zamówień w finalizacji w rubryce kod rabatowy wpisując otrzymany kod.
  • projekt należy wykonać wg. dostępnych szablonów w dziale pobierz lub za pośrednictwem kreatora zalamo , lub programu SmartAlbums
  • otrzymany kupon rabatowy należy zrealizować do 30 dni od daty wystawienia.