Kontakt tel. +48 32 262 87 38

Fotoalbum BASIC new 120g

Fotoalbum BASIC 120g – cienkie strony otwierana na płasko


Dedykowane dla dużych ilości stron, drukowane na papierze fotograficznym FUJI lustre. Dzięki unikatowemu systemowi łączenia wydruków otrzymujemy produkt łączący w sobie najwyższej jakości trwały wydruk fotograficzny na kartach rozkładanych na płasko połączony ze smukłym rozmiarem i niewysokim grzbietem znanym dotąd z zastosowań w książkach drukowanych cyfrowo. Takie rozwiązanie daje nam możliwość oprawy dużej ilości rozkładówek.

demo 4

Cieńkie eleastyczne strony bez grubych przekładek


BASIC_04a

 

Okładki skóra płótno lub zdjęciowe


IMG_0554 ok

Okładki fotoksiążek BASIC dostępne są w pełnej gamie kolorystycznej i mogą być wykonane w oprawie z eko skóry jak i płóciennej. Od tego roku wprowadziliśmy również opcję okładek zdjęciowych przygotowanych wg. własnego projektu. Do personalizacji udostępniamy szereg opcji w tym okienka zdjęciowe, grawerowane lub tłoczone indywidualne napisy, szkła akrylowe.

IMG_0543 ok

Druk na najwyższej jakości papierach fotograficznych FUJI CA LUSTRE


Jako nieliczni na rynku do wykonania fotoalbumu BASIC stosujemy naświetlane fotograficzne odbitki drukowane na najwyższej jakości papierach FUJI w gradacji LUSTRE. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze książki wyróżniają się jakością, trwałością, prawidłowym odzwierciedleniem i nasyceniem kolorów na tle popularnych dotąd wydruków cyfrowych. Z niezwykłą starannością dbamy o prawidłową kalibrację naszych papierów i maszyn tak aby zdjęcia zawsze odpowiadały kolorystyce otrzymanej w projekcie, nasze laby podlegają stałej kontroli spektrofotometrycznej. Udostępniamy profile icc do każdego rodzaju papieru. Przed pierwszym zamówieniem polecamy wykonanie odbitek testowych. Istnieje także możliwość kalibracji Waszego monitora najwyższej klasy sprzętem marki x-rite i1 Photo PRO 2.

DGlab BASIC (5) DGlab BASIC (4) DGlab BASIC (3)

Dostępne formaty


20×20 | po rozłożeniu 20×40

20×30 | po rozłożeniu 20×60

25×35 | po rozłożeniu 25×70

30×30 | po rozłożeniu 30×60

Terminy realizacji


w zależności od doboru dodatków do okładki od 5-10 dni roboczych, jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu  poinformuj nas o tym.

zobacz opcje personalizacji  zobacz wzornik kolorów    zamów fotoalbum BASIC

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress