Fotoalbum BASIC completebox

Fotoalbumy COMPLETEBOX BASIC

ALBUM | ETUI | PENDRIVE |


Completebox BASIC to idealne rozwiązanie dla fotografii ślubnej. Podstawą produktu jest fotoalbum dostępny w wielu formatach. W wersji BASIC album z cieńkimi elastycznymi stronami z maksymalną ilością 60 rozkładówek ( 120 stron) Następnie dokładnie skrojone pod wymiar etui oprawione w ten sam materiał co album. Mogą to być grube płótna, canvas, vintage, skóry eko. Uzupełnieniem zestawu jest pendrive 16 lub 32 GB w wersji 3.0 GOODRAM, który w przypadku opraw canvas oraz vintage może być tego samego koloru co album i etui. Koszyki etui zawsze wykonujemy z materiału vintage pszenica, który naszym zdaniem idealne komponuje się ze wszystkimi dostępnymi materiałami.

   

Formaty COMPLETEBOX BASIC


20×20 po rozłożeniu 20×40

30×30 po rozłożeniu 30×60

20×30 po rozłożeniu 20×60

Pendrivy


16 lub 32 GB  3.0 GOODRAM

drewniany brązowy

drewniany jasny

czarny skórzany

dowolny kolor  w oprawach canvas oraz  vintage

 

DRUK i papiery


Albumy w wersji PRO naświetlane są na papierze Fuji lustre

Jak zamówić


  • Przygotowanie plików w oparciu o szablony dostępne w dziale pobierz lub poprzez serwis ZALAMO.
  • Jeśli jesteś już naszym klientem i chcesz zamówić album pokazowy demo, wystarczy ze w formularzu zamówień zaznaczysz opcje „album demo” cena automatycznie pomniejszy się o połowę. Warunkiem otrzymania zniżki jest umieszczenie w projekcie przynajmniej jednej rozkładówki z inną parą. Pendrivy w albumach pokazowych nie zawierają elektroniki.
  • Jeśli jesteś nowym klientem możesz zamówić dowolny album w tym Completebox za 50% ceny. Tu potrzebny będzie kod promocji, który wyślemy indywidualnie po wypełnieniu formularza poniżej. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz kod – czas na jego wykorzystanie to 30 dni. Aby otrzymać zniżkę poprosimy Cię o kilka mamy nadzieję pochlebnych słów 😉 o naszym produkcie wraz ze zdjęciami i zamieszczenie ich na swoim fanpagu, blogu itp. zaraz po otrzymaniu gotowego produktu.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Adres strony internetowej

Gdzie zostanie opublikowana recenzja
podaj link

Jaki projekt książki planujesz wykonać

Uwagi

 

zobacz opcje personalizacji  zobacz wzornik kolorów   zamów fotoalbum BASIC COMPLETBOX